Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Лікарський препарат Віагра відноситься до найвідомішого і одного з найефективніших засобів для лікування еректильної дисфункції. На підтвердження цього ми зібрали реальні відгуки про Віагру з боку як фахівців, так і звичайних людей, які в певний період життя використовували ці таблетки.

Відгуки лікарів про Віагру

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Мєркушин Д. Є. — уролог, сексолог

До переваг можу віднести доступну ціну для клієнтів. А ось недоліки – аналоги Віагри можуть поступатися по ефективності брендовому препарату. Плюс ще й велика кількість побічних ефектів з’явитися може. Можна економити на одязі, подорожах, дорогих предметах, але ніколи не економте на своєму здоров’ї та на їжі. Жадібний завжди платить двічі, і другий раз – обов’язково своїм здоров’ям. А дженерики дискредитують справжню оригінальну Віагру. Клієнта може обдурити низька ціна на товар і він купить його, а отримає неякісні таблетки. В результаті у нього з’явиться почуття, що препарат при багатьох негативних реакціях діє слабо. Але в дійсності це не так. Оригінальний силденафіл купувати складно більшості населення країни, він дорого коштує. Тому можна зупинити увагу на таких якісних аналогах, як Торнетіс, Реваціо, Олмакс, Динаміко, Таксіер. А ось фірми Озон і Північна зірка виробляють товари поганої якості. Дивуюся, як вони взагалі на прилавок потрапили.

Ланге В. Ю. — уролог, сексолог

 

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно ВіагриХороша ефективність за доступну ціну. Віагра радує широким асортиментом дозування і кількістю таблеток в упаковці. Цей препарат завжди є в аптеці, навіть якщо не оригінал, так його аналог. Віагру можна приймати протягом тривалого часу, при цьому у неї мало побічних дій. Однак негативні моменти все ж є. Так, побічні ефекти у Віагри є, як і у будь-яких ліків. Це головний біль, зміна тиску, приплив крові до обличчя. В цілому це хороший препарат, що володіє високою ефективністю. Я регулярно призначаю його пацієнтам.

Скатов Б. В. — сексолог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Нарешті ми дочекалися, що з’явився доступний аналог Віагри. Він коштує десь від 22 гривень за таблетку в 100 мг. У той час як оригінальна Віагра коштує не менше 260 гривень за таблетку. Демократія в дії, як бачите. І ефект очевидний. А що по недолікам? Додайте до них всі ляпи недорогих аналогів у вигляді головного болю. Так що вирішуйте, купувати його чи ні. Призначати Віагру може андролог або уролог.

Недошкуло К. Т. — уролог, сексолог

 

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно ВіагриЕфективний препарат, якщо є еректильна дисфункція. Однак у нього є деякі побічні ефекти — головний біль, закладений ніс, червоне обличчя. Аналоги Віагри вигідно відрізняються від оригіналу, тому що мають доступну ціну. Плюс ще й велика ефективність на додачу.

Малихін А. Н. — сексолог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Непоганий засіб проти імпотенції як для дорослих чоловіків, так і для молодих. Має прийнятну вартість і доступний для більшості покупців. Але у силденафілу є і побічні ефекти — порушення зору, головний біль, закладеність носа. Тому купуючи Віагру чоловікам потрібно бути готовим до цих реакцій. Я сам часто застосовую Віагру і призначаю її пацієнтам.

Карімов Р. Р. — уролог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Якість товару повністю відповідає його вартості. Якщо Віагру приймає молодий чоловік, то вона грає для нього роль психологічного помічника. Побічні ефекти в основному характерні для літніх чоловіків. Це підвищення тиску і помутніння в очах. Загалом препарат дуже навіть хороший.

Дьяконов В. Г. — андролог

 

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно ВіагриКількість побічних ефектів у Віагри нітрохи не більше, ніж в оригіналу. Ще звертаю увагу на той факт, що Віагра є абсолютно у всіх аптеках будь-якого міста. Я призначаю силденафіл в якості підтримуючої терапії при слабких формах імпотенції.

Сємєндяєв Р. І. — андролог, уролог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Дуже хороший препарат для відновлення потенції. Володіє швидкою дією. Його дуже зручно приймати, всього 1 раз на добу. У Віагри доступна ціна завдяки тому, що вона дуже популярна. Разом з тим ліки потрібно обережно приймати тим пацієнтам, у яких є підвищений тиск і порушення роботи серця. Ідеальна схема прийому ліків — по половині таблетки 25 мг. 1 раз на добу (це для тривалого курсу лікування). Віагра дуже вигідна тим, що її ефект настає вже на 3-й прийом, в середньому. Після курсу лікування ефект залишається на тривалий час. Але перед тим, як почати пити таблетки потрібно провести діагностику, щоб уточнити причини захворювання.

Новосьолов А. Б. — сексолог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Препарат чудово підходить для лікування імпотенції. Співвідношення ціна \ якість на відмінному рівні. Підбирати потрібну порцію слід дуже чітко, якщо призначений курсової прийом — тоді порцію потрібно зменшити до терапевтичної. В іншому випадку чоловік зіткнеться з головним болем, тахікардією та відчуттям жару в обличчі. На щастя ці ефекти носять тимчасовий характер. Для молодих пацієнтів, у яких є психогенно-функціональні і сомаформні розлади, я призначаю чверть таблетки на добу на час сексу. Віагра приймається лише за погодженням з лікарем.

Бахарєв Є. М. — уролог

Реальні коментарі лікарів та чоловіків стосовно Віагри

Таблетки Віагра швидко приводять у норму роботу статевої системи. Вони зміцнюють кровоносні судини статевого органу, покращують ерекцію, приводять у норму психоемоційний стан людини, покращують фізичну витривалість під час сексу, підсилюють сексуальне бажання, збільшують концентрацію гормонів і об’єм крові в статевих органах. З недоліків Віагри я відзначу високу ціну і можливість застосування тільки за призначенням лікаря.

Джерело https://protabletky.ru/sildenafil/#otzivi

Відгуки пацієнтів про Віагру

Олександр — Київ

Жах який, що проблеми з потенцією і мене торкнулися. Став помічати, що без півтаблетки Віагри не можу на всі 100 викластися в ліжку, а раніше міг. І це не якийсь психологічний момент, мені лікар так і сказав. Я користувався і Віасаном, і силденафілом, але краще Віагри не мене ніщо не діє. Після її прийому з’являється не тільки потужна ерекція, а й впевненість в собі. Я знаю, що все у мене в ліжку вийде. Мій друг мені все говорить, що це я собі в голову просто вбив, але Віагра реально відмінно діє. Але і коштує препаратік дорогувато. Я вважаю, що краще трохи переплатити за хороший препарат, щоб обидва партнери були максимально задоволеними.

Наталя — Маріуполь

Проблеми інтимні у хлопця виникли, ось він і вирішив спробувати Віагру. А мені не сказав про це. Я тільки вже в ліжку зрозуміла, що він став дуууже активним. Але потім у нього ерекція пропала. Оргазму не було. Я не знаю, чому Віагру всі так хвалять, якщо у хлопця не вийшло до кінця справу довести. Сподіваюся, це одиничний випадок, надалі все нормально буде.

Микита — Луцьк

Просто чарівний засіб. Я не пошкодував, що купив Віагру. Вона дуже ефективно діє. А ще після неї немає ніяких побічних ефектів. А то ними так лякали. Рекомендую всім чоловікам і хлопцям, які хочуть потрясного сексу купувати Віагру. Вона відмінно працює і ніякої шкоди для організму від неї нема. Якщо звичайно не збільшувати дозування самостійно.

Олександр — Дніпро

Запевняю всіх, хто вагається. Віагра — один з кращих препаратів для чудового сексу. Знаю по собі, тому що у мене кілька років тому були проблеми по чоловічій частині. Я пробував багато засобів, деякі були хорошими, інші взагалі ніякими. Але найкращим з усіх була саме Віагра. Мало того, що вона була найкращим препаратом, так ще й ефект після неї зберігався довго.

Олександр — Кіровоград

Зараз розповім, чим так корисна Віагра. Перше — дуже сильний ефект, словами висловити складно, я з таким в житті не стикався ніколи. Навіть дівчина зробила дуже здивовані очі, дивлячись на мій робочий інструмент. Друге — тривала ерекція, яка одночасно приносила задоволення і забирала всі сили.

Михайло — Мелітополь

З цим не посперечаєшся — лідер серед товарів для сексу. Віагра допомагає чоловікові тримати впевнену ерекцію. Я навіть не уявляю, якої насолоди позбувся за всі роки, коли не приймав ці чарівні пігулки.

Євген — Маріуполь

Мені всього лише 22 роки, але з потенцією все нормально, на щастя. І все ж я одного разу спробував пігулку Віагри. Очікував неймовірного дива, але препарат трохи розчарував. На ерекції він ніяк не позначився, але тривалість сексу продовжив. Може, тому що у мене все добре зі здоров’ям. Думаю, що якщо людина молода і здорова, то і таблетки пити йому не обов’язково. Навіть якщо вони і найкращі, як реклама говорить.

Ігор — Львів

Прекрасний препарат. Так, не зовсім дешевий, але набагато кращий, ніж всі його конкуренти. Дуже подобається, що у нього побічних ефектів немає, принаймні для мене. До того ж я навчився Віагру з алкоголем приймати, хоча в інструкції сказано, що цього краще не робити.

Максим — Запоріжжя

Відмінні таблетки, які допомагають мені, 30 річному чоловікові, дивувати дружину своїми секс-рекордами. При цьому у мене немає потреби регулярно пити Віагру. Вона починає на мене діяти вже через 15 хвилин. Ніколи не помічав, щоб було звикання до Віагрі. Те ж можу сказати і про побічні реакції — у мене їх не було. Ціна доступна. Так що я не боюся за своє сексуальне життя в майбутньому, оскільки у мене є надійний помічник в ліжку.

Гість — Україна

Просто кращий препарат, Віагра найкраща. Став частіше використовувати її останнім часом, тому точно можу сказати, що засіб працює чудово. Побічних ефектів у себе не помітив ніяких. Без Віагри теж можу сексом займатися, але відчуття далеко не ті. Ось тому і застосовую ці таблетки, вони мені дають впевненість.

Лєна — Біла Церква

Я стала помічати, що чоловік в ліжку став сили втрачати. Я розгубилася, думала, що він коханку знайшов. Але потім виявилося, що справа у віці. Йому вже 42. Зважилася купити Віагру, але запропонувати йому таблетку не змогла. Я взяла і розкришила її, потім додала в їжу. Добре, що він ще не помітив цього. Скажу, що Віагра подіяла дуже добре. Тепер секс став нагадувати той, що був у нас 10 років тому. Я запитувала у чоловіка, як він себе почуває, я ж не зізналася йому, що підсипала Віагру в їжу. Але він не скаржився на здоров’я, так і за його зовнішнім видом я не скажу, що йому погано було. Я даю йому Віагру вже другий місяць, десь 1-2 рази на тиждень. Це відмінний засіб для чоловічої ерекції.

Гість — Житомир

Віагра корисна для сексу тим, що вона знижує чутливість пеніса і статевий акт стає довшим. Препарат дарує мені чудовий ефект, дружина дуже задоволена мною. Але бувають випадки, коли від Віагри починає горіти обличчя, ще може ніс закласти. І все ж ці дрібниці не можуть перешкодити мені отримувати величезне задоволення від сексу.

Джерело https://protabletky.ru/viagra/#otzivi

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *