Відгуки про Жіночу Віагру

Не тільки чоловіки стикаються з ослабленням сексуального бажання. Представниці прекрасної половини людства також мають проблеми з лібідо. Найчастіше вони виражаються в неможливості збудитися і отримати задоволення від статевого акту. Але за допомогою препарату Жіноча Віагра можна знову повернутися до повноцінного інтимного життя. Реальні відгуки про Жіночу Віагру тільки підтвердять це.

Відгуки жінок про Жіночу Віагру

Відгуки жінок про Жіночу ВіагруОксана «На 8 березня чоловік зробив мені подарунок — подарував набір еротичної білизни та Жіночу Віагру. Перший подарунок мені відразу сподобався, а на другий я подивилася ну не дуже добре. Порахувала, що він вважає мене холодною. Білизну приміряла відразу, вона мені сподобалася ще раз. А Віагру я прийняла тільки наступного дня. Перед прийомом щоб розслабитися я півгодинки в ванні полежала. Мене здивувало, що препарат почав діяти досить швидко. Мені відразу ж захотілося в ліжко до чоловіка. На наступні години 2 ми знайшли собі хороше заняття. Віагра дуже добре посилила всі мої тактильні відчуття. Мені було набагато простіше збудитися. Психологічно теж мені було приємно, я змогла більше розкритися. Так що експеримент з Жіночою Віагрою вдався. Я не пошкодувала. Тепер я час від часу вже сама купую собі Віагру. Вона завжди приносить в секс щось нове, невідоме, хвилююче. Спочатку було трохи незвично купувати в інтернеті, я пішла за Віагрою в аптеку. А її там немає. Виявилося, що тільки на сайтах і можна купити. Щодо анонімності скажу, що вона мене не особливо сильно і турбувала. З переваг Віагри для жінок можу назвати прийнятну ціну, швидкий ефект вже через 20, максимум 30 хвилин, потужну дію на організм. Але ось вином запивати Віагру не можна, адже ж ми до неї за допомогою невеликої порції вина і розслаблялися.»

Яна «Я спробувала Жіночу Віагру, але навіть не знала про це. Потім мені чоловік зізнався, що розчинив таблетку в чаї. Хоча як я читала, її проковтнути треба. Але ефект був дуже хороший. Я дуже здивувалася тому, що так сильно збудилася. Я люблю чоловіка, але такого сильного збудження не було давно. Він мені потім сказав, що це Віагра була. Зараз я вже приймаю її відкрито, дуже задоволена ефектом.»

Ірина «Ми в шлюбі живемо вже 18 років. У нас двоє дорослих дітей. У родині хороша атмосфера. Але на жаль в ліжку мої сексуальні почуття ослабли. І не тому, що я чоловіка розлюбила, як можете подумати. Просто вік уже прийшов, коли пристрасть згасає. Ми обидва щосили намагалися придумувати нове — рольові ігри, переодягання, незвичайні місця для сексу. Але діяло слабо. Потім тільки я почула про Віагру для жінок. Сталося це після того, як чоловік собі Віагру купив. На сайті, де він купував її, пропонували Жіночу Віагру. Він її і купив. Так я і познайомилася з нею. Препарат виявився сильнодіючим. Я відчула непереборне бажання сексу, розкутість і посилення оргазму. Чоловікові це дуже сподобалося. Він навіть свою Віагру не став приймати. Секс був як в молодості — тривалий, пристрасний, незабутній. Шкодую, що раніше не спробувала.»

Раїса «Дуже довго не наважувалася купити Віагру, не могла повірити, що вона так добре діє. Як добре, що я помилилася. Пігулка подарувала мені море радості і збудження. Тепер я знаю, як отримувати від сексу максимум задоволення і шалений оргазм.»

Марина «У мене довго не складалося особисте життя, мені вже 30. З чоловіками серйозні відносини тривали не довше 2 місяців. Я була затиснутою в сексуальних питаннях, не могла повністю збудитися, коли ми залишалися наодинці. Секс не приносив мені позитивних емоцій, я дивилася на нього як на роботу, з якої хочеться швидше піти. Тому ми досить швидко розлучалися. Лікар сказав, що вся справа в психологічній травмі і призначив мені курс психотерапії. Він трохи допоміг мені, тому лікар для поліпшення ефекту порадив Віагру для жінок. Препарат подіяв відразу ж. Я ніколи так не текла. Збудження було дуже сильним і тривалим. Партнеру дуже сподобалося спати зі мною. Я користувалася Віагрою 3 тижні, потім припинила її приймати. Мій стан після лікування цим препаратом став набагато кращим, але все ж я не можу досягти тих висот в сексі, які мені дарує Віагра. Тому приймаю її періодично.»

Інна «Ну нарешті-то і для жінок щось придумали, а то все мужикам дістається.»

Вероніка «Вчора перший раз в житті спробувала Жіночу Віагру. Почуття суперечливі. З одного боку вона дає сильне збудження, але голова сильно крутиться.»

Рита «Купувала Віагру на одному сайті — так вона взагалі не подіяла. А одна подруга моя користується нею постійно, вона брала на іншому якомусь сайті. Так та таблетка, якою вона зі мною поділилася, завела мене за 10 хвилин. Чудеса просто. Коли Віагра діє — це словами не передати.»

Ольга «Рита, Завжди потрібно пам’ятати, що препарат може виявитися неякісним. На жаль таке буває завжди. Особливо неприємно, коли товар призначений для сексуального здоров’я. Добре, що подруга у вас така є, на яку покластися можна.»

Настя «Тиждень тому пішли з хлопцем у кафе, ми тільки почали зустрічатися. Але натяки на секс були і з його боку, і з мого. Однак ми не сильно поспішали. І ось тиждень тому в кафе він мені показує таблетки якісь і каже, мовляв, знаєш що це? Це Жіноча Віагра. Я від такого повороту трохи навіть збудилася. Але виду не подала. Сказала, що Віагра тільки для чоловіків є. А він сказав, що треба мені обов’язково як-небудь їх спробувати. У підсумку в той же день я і ковтнула таблетку. І зовсім не пошкодувала. Перший секс у нас був приголомшливим. З того часу я прийняла ще одну таблетку. На собі переконалася, що Віагра для жінок — не з області фентезі. Але все ж постійно приймати її не хочу, щоб звикання не було.»

Анжела «Не раз стикалася з думкою, що Жіноча Віагра шкідлива, не діє. Але всякий раз, коли приймаю бажану рожеву таблетку, мене накриває хвиля блаженства. Після неї у мене завжди настає потужний оргазм.»

Ніна «Мене з цієї Віагрою познайомив чоловік. Цілий день умовляв прийняти. А я все відмовлялася. Але цікавість узяла верх. І я не пошкодувала. Я отримала багато приємних моментів, які мені захотілося повторити не один раз. Що ми і робимо час від часу, використовуючи Жіночу Віагру.»

Ганна «Купила ці таблетки, але все часу не було спробувати їх. Тиждень лежали без діла. Але на вихідні я все таки прийняла таблетку. Загалом тепер я вагітна, хоча ми з хлопцем не планували поки дітей заводити. Ось так Жіноча Віагра мене збудила, що вчасно зупинитися не змогла.»

Відгуки лікарів про Жіночу Віагру

Що кажуть лікарі про Жіночу Віагру?Олександр Самойленко, сексопатолог «У наші дні на ринку інтимних товарів можна знайти багато препаратів, які рекламують як засоби для стимулювання жіночого лібідо. Але не всі вони є ефективними і якісними. Але не Жіноча Віагра. Вона відноситься до перевіреного засобу, завдяки якому жінка може бути точно впевнена, що в неї відбудеться посилення лібідо і вона отримає потужну сексуальну розрядку. Жіноча Віагра діє за тим же принципом, що і чоловіча, тобто підсилює надходження крові до статевих органів. Але є й відмінність. У жінок під дією силденафілу підвищується чутливість ерогенних зон, вона стає більш чутливою до дотиків, порушується клітор, збільшується кількість мастила. Це говорить про те, що жінка готова до сексу. Я призначаю Жіночу Віагру пацієнткам, які відчувають труднощі з порушенням лібідо.»

Валерій Нестерович, сексопатолог «Жіноча Віагра відноситься до відносно нового препарату для жіночої інтимної сфери. На жаль є жінки, які стикаються з нездатністю збуджуватися і отримувати оргазм. В результаті вони можуть отримати психологічну травму. В цьому випадку я раджу звернути увагу на Жіночу Віагру. Ці таблетки допоможуть в першу чергу розкріпачитися і не думати про невдачі. Щоб препарат надав максимально ефективну дію, бажано проконсультуватися з лікарем.»

Ігор Дубовий, гінеколог «Часто я чую від пацієнток, що вони не можуть отримати задоволення в ліжку, не відчувають оргазм. Причини різні — конфлікти в сім’ї, хвороби статевої системи, вікові зміни в організмі, післяпологовий період. І природно, що всі вони хочуть знову отримувати від сексу задоволення. Для прискорення цього я рекомендую звернути увагу на Жіночу Віагру. Сучасні можливості медицини дозволяють швидко і ефективно вирішити проблему слабкої збудливості у жінок. Використання Віагри для жінок якраз і відноситься до таких способів.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *